Od stycznia ekspozycje w siedzibie głównej 𝐌𝐮𝐳𝐞𝐮𝐦 𝐍𝐢𝐞𝐩𝐨𝐝𝐥𝐞𝐠ł𝐨𝐬́𝐜𝐢 w Warszawie oraz we 𝐰𝐬𝐳𝐲𝐬𝐭𝐤𝐢𝐜𝐡 𝐣𝐞𝐠𝐨 𝐨𝐝𝐝𝐳𝐢𝐚ł𝐚𝐜𝐡 są dostępne dla zwiedzających w godzinach:
Przypominamy również, że 𝐜𝐳𝐰𝐚𝐫𝐭𝐞𝐤 pozostaje dniem 𝐛𝐞𝐳𝐩ł𝐚𝐭𝐧𝐲𝐦 – tego dnia zapraszamy do zwiedzania bez opłat.
Zachęcamy do planowania wizyt i odkrywania naszych wystaw w nowym roku.